Nowości w serwisie randkowym Amoredo

2013-03-08

Darmowe konta Premium na 12 miesięcy

Tylko teraz dajemy możliwość otrzymania konta Premium na 12 miesięcy zupełnie za darmo. Każdy użytkownik serwisu Amoredo.pl który założy za pomocą specjalnie przygotowanego przycisku konto Alior Sync, które oferuje m.in. 5% zwrot za zakupy internetowe, będzie mógł przez rok korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu bez żadnych opłat. Szczegóły po zalogowaniu się na swoje konto. Przy okazji składamy wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet!

2012-12-24

Życzenia Świąteczne

Wszystkim Wam życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku spełnienia najskrytszych marzeń i znalezienia prawdziwej miłości!

2012-12-16

Darmowe konta Premium dla kobiet

Dla wszystkich Pań z okazji zbliżających się Świąt, mamy prezent - od teraz wszystkie kobiety mogą randkować w naszym serwisie zupełnie za darmo - konto Premium dla kobiet bez opłat! Wystarczy uzupełnić swój profil i już można wysyłać wiadomości za darmo do mężczyzn, całkowicie bez opłat. Mamy nadzieję, że prezent spodoba się, promocja jest ważna do odwołania.

2012-09-30

Nowe, niższe ceny w Amoredo

Z okazji I roku serwisu Amoredo.pl na czas nieokreślony obniżyliśmy wysokość abonamentów na konta Premium i VIP. Od teraz w pełni funkcjonalne konto Premium można kupić za jedyne 2,50 zł na okres 1 miesiąca i za 24 zł na okres 12 miesięcy. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z okazji!

2012-05-12

Prośba o uzupełnienie zdjęcia i profilu oraz zmiany w profilu

Kontynuując serię nowości, w dniu dzisiejszym wprowadziliśmy możliwość poproszenia użytkownika o wgranie zdjęcia, a także dodaliśmy powiadomienia e-mail w przypadku gdy użytkownik którego poprosiłeś o uzupełnienie profilu lub zdjęcia dokonał zmiany w swoim profilu. Dodatkowo zmieniliśmy delikatnie wygląd profilu użytkownika.

czytaj więcej »
2012-05-04

Wygodniejsza nawigacja - zmiany na stronie głównej

Rozpoczęliśmy przebudowę strony głównej po zalogowaniu się do serwisu Amoredo.W tym momencie nawigacja jest o wiele bardziej czytelna i bardziej intuicyjna, co ułatwi Wam jeszcze bardziej znalezienie odpowiedniej randki.

Teraz na stronie głównej znajdują się odnośniki do najczęściej wykorzystywanych funkcji serwisu wraz z informacją o ilości nowych zdarzeń od ostatniej wizyty bądź o nieprzeczytanych wiadomościach.

czytaj więcej »
2012-04-27

Nowa funkcjonalność - usuwanie komentarzy

W odpowiedzi na Wasze prośby w dniu dzisiejszym dodaliśmy możliwość usuwania komentarzy dotyczących swojego profilu i komentarzy dotyczących swoich zdjęć.

Aby usunąć wybrany komentarz, należy przejść na podgląd swojego profilu na odpowiednią kartę i kliknąć ikonę usuwania wybranego komentarza oraz potwierdzić chęć usunięcia komentarza.

Mamy nadzieję, że z funkcji nie będziecie musieli zbyt często korzystać, bowiem cały czas dbamy o wysoką jakość serwisu Amoredo i wszystkie nowe profile są dokładnie sprawdzane. Już wkrótce rozpoczynamy prace nad nowymi funkcjami naszego serwisu randkowego.

2012-03-24

Wiosenna promocja - prawie darmowe randki - konto Premium za 2 zł miesięcznie!

Z okazji wiosny mamy dla Was wszystkich wyjątkową promocję. Zamawiając konto Premium na rok zapłacisz teraz tylko 25 zł (niemal 3-krotnie mniej niż do tej pory), co daje zaledwie 2 zł miesięcznie! To prawie jak darmowe randki, a otrzymujesz znacznie więcej!

Konto Premium w serwisie Amoredo to nieograniczone możliwości kontaktu z innymi użytkownikami, pełne bezpieczeństwo, bezpłatna pomoc e-mail i znacznie więcej! Sprawdź już dzisiaj. Zarejestruj się i zamów konto Premium w promocyjnej cenie na stronie abonamentu.

2012-03-18

Zakończenie promocji Konta Premium za darmo w serwisie randkowym Amoredo

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy promocję konta Premium za darmo w związku z wykorzystaniem przez naszych użytkowników 1000 darmowych kont Premium.

Osoby, które zarejestrowały się w serwisie do dnia dzisiejszego, a nie wykorzystały kodu na darmowe randki, mogą go jeszcze wykorzystać przez kilka dni o czym informujemy zainteresowane osoby w mailingu.

Aktualnie, konta Premium można zamówić już za 5,99 zł na miesiąc płacąc za rok z góry - w ten sposób otrzymujesz pełną funkcjonalność konta i nieograniczone możliwości kontaktu z wybranymi osobami.

2012-03-06

Powiadomienia e-mail do komentarzy

Z racji tego, że coraz częściej komentujecie swoje profile i zdjęcia, przed momentem wprowadziliśmy powiadomienia e-mail - gdy tylko ktoś skomentuje Twój profil lub Twoje zdjęcie, otrzymasz e-maila z powiadomieniem.

czytaj więcej »