Pomoc

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane nam pytania i odpowiedzi na nie. Jeśli masz inne pytanie lub problem, o którym nie ma poniżej informacji, skontaktuj się z nami.

Rejestracja

Jak przebiega proces rejestracji w serwisie Amoredo?

Proces rejestracji w serwisie Amoredo polega na uzupełnieniu podstawowych danych na formularzu rejestracji. Po rejestracji na adres e-mail podany na formularzu przychodzi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć aby przejść do procesu aktywacji konta. W procesie aktywacji należy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Po wykonaniu tej czynności Twoje konto w serwisie Amoredo jest już aktywne i możesz się na nie zalogować.

Nie otrzymałem maila aktywacyjnego. Co zrobić?

Przede wszystkim pamiętaj, że e-maile mogą czasami przychodzić dopiero po kilkunastu minutach, a nawet dłuższym czasie. Jeśli jednak po kilku minutach nie otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym, sprawdź folder SPAM - może zdarzyć się, że e-mail właśnie tutaj trafił. Jeśli nie otrzymasz e-maila w przeciągu kilku godzin, skontaktuj się z nami, a prześlemy Ci ponownie e-mail aktywacyjny.

Czy mogę posiadać w serwisie Amoredo.pl więcej niż jedno konto?

Niestety, zgodnie z regulaminem, każdy Użytkownik serwisu Amoredo może posiadać tylko jedno konto w serwisie.

Logowanie

Jak zalogować się do serwisu Amoredo?

Do serwisu Amoredo możesz zalogować się wpisując u góry serwisu login i hasło i klikając przycisk Zaloguj. Możesz również zalogować się korzystając ze strony logowania. W obu przypadkach logowanie następuje z wykorzystaniem bezpiecznego protokołu SSL, co oznacza że Twoje hasło będzie bezpieczne.

Nie pamiętam danych logowania do serwisu Amoredo. Jak mogę je przypomnieć?

Jeśli nie pamiętasz loginu i/lub hasła do serwisu Amoredo, przejdź na stronę zapomniałem hasła i wpisz adres e-mail którego użyłeś podczas zakładania konta w serwisie. Na Twój adres e-mail zostanie wysłany specjalny link, który umożliwi Ci ustawienie nowego hasła do logowania. W tytule i w treści maila będzie znajdować się Twój login.

Czy po pierwszym zalogowaniu mogę od razu korzystać z serwisu?

Po pierwszym zalogowaniu do Serwisu, Użytkownik przenoszony jest na zakładkę Twój profil, gdzie konieczne jest uzupełnienie danych profilu w kilku krokach. Pola obowiązkowe oznaczone są gwiazdką. Po uzupełnieniu pól obowiązkowych konto staje się w pełni aktywne i możliwe jest już korzystanie z Serwisu.

Zarządzanie kontem

Jak zarządzać swoim kontem w serwisie Amoredo?

Po zalogowaniu się do serwisu wybierz z menu górnego opcję Twój profil - po kliknięciu zobaczysz formularz, w którym możesz uzupełnić dane w swoim profilu, które będą prezentowane innym Użytkownikom Serwisu. Wprowadzanie danych podzielone jest na kilka kroków - nad formularzem znajdują się zakładki, symbolizujące poszczególne kroki. Ostatnim krokiem jest Galeria, czyli miejsce w którym możesz wgrywać swoje zdjęcia. Dodatkowo po prawej stronie znajduje się opcja Twoje konto która umożliwia podjęcie dodatkowych działań w Serwisie takich jak przystąpienie do Programu Partnerskiego, zmiana hasła oraz usunięcie konta.

Jak dodać zdjęcie do swojego profilu w serwisie Amoredo?

Aby dodać zdjęcie do swojego profilu, zaloguj się, a następnie wybierz z menu górnego Twój profil, a następnie zakładkę Galeria.

Otrzymałem e-mail o usunięciu zdjęcia. Co zrobić?

Ponieważ dbamy o jakość naszego Serwisu, wszystkie zdjęcia muszą być zgodne z regulaminem i przedstawiać wyraźnie twarz Użytkownika. W przypadku gdy zdjęcie jest sprzeczne z regulaminem, jest ono usuwane, a Użytkownik otrzymuje e-mail z powodem usunięcia.

Czy posiadanie zdjęcia w serwisie Amoredo jest wymagane?

Nie wprowadzamy wymogu posiadania zdjęcia w serwisie Amoredo, chociaż bardzo mocno sugerujemy umieszczenie zdjęcia w profilu. Przeczytaj nasz poradnik aby przekonać się jak ważne jest wgranie zdjęcia dla sukcesu w serwisie randkowym. Mimo że posiadanie zdjęcia nie jest wymagane, niektóre promocje mogą wprowadzać taki wymóg - w takim przypadku należy zapoznać się z konkretnym regulaminem promocji.

Dodaję zdjęcie, ale zdjęcie nie pojawia się w profilu. Dlaczego?

Niektóre zdjęcia ze względu na bardzo duży rozmiar lub niestandardowe rozmiary nie mogą zostać obsłużone automatycznie podczas wgrywania. W takim przypadku pojawia się komunikat o tym, że zdjęcie zostanie wgrane ręcznie przez nasz zespół. W przypadku gdy z jakiegoś powodu takiego zdjęcia nie można wgrać, pojawi się stosowny komunikat z prośbą o kontakt.

Jak zmienić swoje hasło w serwisie Amoredo?

Jeśli znasz swoje dane do logowania w serwisie Amoredo, zaloguj się na swoje konto a następnie wybierz w menu górnym Twój profil, następnie wybierz Twoje konto i kliknij w opcję Zmień hasło. Jeśli natomiast nie pamiętasz swoich danych do logowania w serwisie, przejdź na stronę Zapomniałem hasła.

Jak usunąć swoje konto w serwisie Amoredo?

Przede wszystkim przypominamy, że samo posiadanie konta w serwisie Amoredo jest całkowicie bezpłatne, dlatego też jeśli szukasz miłości, przyjaźni lub po prostu kogoś do rozmów, zachęcamy do zachowania konta w serwisie Amoredo. Jeśli jednak jesteś zdecydowany usunąć konto w serwisie Amoredo, zaloguj się na swoje konto, a następnie wybierz w menu górnym Twój profil, następnie wybierz Twoje konto, a następnie wybierz opcję Usuń konto i postępuj zgodnie z instrukcją.

Komunikacja

Jakie są metody komunikacji z innymi użytkownikami w Serwisie Amoredo?

Serwis Amoredo umożliwia wysyłanie serca, wysyłanie uśmieszku oraz wysyłanie wiadomości do innych Użytkowników. Dobrą metodą zwrócenia na siebie uwagi innych osób jest także odwiedzanie ich profili, a także komentowanie ich profili i zdjęć.

Otrzymałem e-mail z informacją, że otrzymałem wiadomość, ale w Serwisie nie czeka na mnie żadna wiadomość

Jeśli otrzymałeś e-mail, że w serwisie Amoredo czeka na Ciebie wiadomość, ale w serwisie nie widzisz żadnej nowej wiadomości oznacza to najprawdopodobniej, że wiadomość została oznaczona z dużym prawdopodobieństwem jako Spam. Wiadomość zostanie sprawdzona przez administratora Serwisu i w przypadku gdy nie zostanie zakwalifikowana jako Spam, wówczas pojawi się w Twojej skrzynce w serwisie Amoredo.

Jak mogę sprawdzić, czy użytkownik odczytał wiadomość, którą mu wysłalem?

Zaloguj się do serwisu Amoredo i przejdź do wysłanych wiadomości. Jeśli temat wiadomości jest pogrubiony, oznacza to że Użytkownik nie przeczytał jeszcze wiadomości od Ciebie.

Opłaty

Czy korzystanie z serwisu Amoredo jest darmowe?

Serwis Amoredo jest komercyjnym serwisem randkowym, w związku z czym udostępniamy zarówno konta darmowe jak i płatne. Konta darmowe umożliwiają prezentację swojego profilu oraz co bardzo ważne i rzadko spotykane, także przeglądanie wszystkich profili oraz zdjęć. Możesz zatem za darmo prezentować swoją osobę w serwisie, a dopiero gdy ktoś się z Tobą skontaktuje lub Ty znajdziesz kogoś ciekawego, możesz zdecydować się na dokonanie płatności.

Czy jeśli raz opłacę konto, będzie ono automatycznie przedłużane?

Nie ma takiej obawy - w naszym serwisie wiesz za co płacisz i wiesz kiedy płacisz. Jeśli wykupisz abonament na dany okres, jeśli nie przedłużysz abonamentu po prostu Twojemu kontu zostanie przywrócony status konta darmowego. Nie pobierzemy żadnych pieniędzy jeśli nie przedłużysz ponownie swojego konta. Jedyne co zrobimy, to przed wygaśnięciem Twojego abonamentu, wyślemy Ci przypomnienia o wygasającym abonamencie, ale to wszystko.

Bezpieczeństwo

Czy moje dane w serwisie Amoredo będą przekazywane innym firmom?

Nie, zgodnie z polityką prywatności nie będziemy przekazywać Twoich danych innym firmom o ile nie będzie to konieczne do realizacji usług dostępnych w Serwisie. Baza danych użytkowników serwisów Amoredo została zarejestrowana przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, co jest potwierdzeniem wysokich standardów bezpieczeństwa i przejrzystych zasad publikacji danych oraz ich przetwarzania.

Jak są chronione moje dane zawarte w serwisie Amoredo?

Dane umieszczone w Twoim profilu podajesz do publicznej wiadomości, co oznacza, że każdy może się z nimi zapoznać i wykorzystać. Dlatego to od Ciebie przede wszystkim zależy Twoje bezpieczeństwo - nie podawaj nigdy tutaj nigdy swoich danych kontaktowych.

My ze swojej strony, chronimy Twój proces logowania i edycji danych za pomocą bezpiecznego połączenia SSL, co oznacza, że nikt nie powinien poznać Twojego hasła. Dodatkowo monitorujemy serwis na wypadek ewentualnych nadużyć, a użytkowników, którzy się ich dopuszczają blokujemy lub usuwamy z Serwisu, tak aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Czy podawanie swoich danych innym użytkownikom jest bezpieczne?

Należy pamiętać, że w serwisie randkowym, jak również w każdym innym miejscu mogą znajdować się osoby, które mogą wykorzystać podane przez Ciebie prywatne dane do innych celów. Dlatego też to Ty musisz ocenić czy warto podawać jakiejś osobie prywatne dane takie jak np. numer gg, e-mail, numer telefonu lub inne.

Z naszej strony doradzamy najpierw poznanie się z daną osobą poprzez system wiadomości zawarty w serwisie Amoredo, a dopiero później rozważenie opcji spotkania lub inne formy kontaktu. Jeśli ktoś w jednej z pierwszych wiadomości od razu zasugeruje kontakt w inny sposób, sugerujemy dużą ostrożność.